Reference

Ostatní reference zvolené podkategorie


Bohemia Sekt

Řešení: vybavení nového moderního společenského, komerčního a reprezenatativního centra společnosti
Realizace: 2005
Dodavatel: AV MEDIA, a.s.

ZADÁNÍ:
 
BOHEMIA SEKT si dal za cíl vybudovat rekonstrukcí původních starších výrobních a prodejních prostor v Plzni nové moderní společenské, komerční a reprezentativní centrum - prestižní REPRE prostory. Zadání bylo jednoduché: navrhnout multifunkční prostory s vhodným audiovizuálním a gastro vybavením. A samozřejmě pohodlné, snadné ovládání.

 
ŘEŠENÍ:

Nyní mají k dispozici reprezentativní sál velikosti 13 x 8 m, k tomu přidružená část recepce, šatny, zázemí a současně vstup do budoucích prostor VIP salonku s nově vybudovanou prodejnou vinařských skvostů.

Do nábytku šatny a vstupní recepce jsme zakomponovali AV stojan s technikou. Zde se nachází „mozek“ REPRE centra.

Jak slečny na recepci, tak přímo uživatel ve velkém sále mají k ruce pomocníka v podobě řídicího integrovaného systému ovládání. Ten jim vždy nastaví techniku dle požadované akce. Recepce volí nastavení myší na PC monitoru, uživatel v sále pak přímo prostřednictvím přenosného dotykového 10“ panelu. Jednoduše ovládají AV vybavení, osvětlení i zatemnění. Pokud se však v reprezentativním sále koná důležité zasedání nejvyššího managementu vinařského seskupení, je možné ovládání z recepce pozastavit a veškeré ovládání místnosti pak mají plně pod kontrolou pouze účastníci v sále.

Sál je vybaven předněprojekční technikou s velkým plátnem šíře 4 m umístěným ve stropním podhledu a ozvučením. V přední části je nízké podium, před které lze přistavit stůl. Ze zabudovaných výklopných míst podlahy podia je pak možné prodloužit na mobilní stůl všechny potřebné konektory – napájecí 230V, LAN RJ45, AV – tedy vše, co je potřeba pro připojení notebooku, mikrofonu či náhledu projekce. Takováto přípojná místa jsou umístěna v podlahových krabicích rovněž v prostoru sálu.

Díky vhodné volbě nábytku je prostor reprezentativního sálu připraven na přestavbu pro požadavky jakékoli akce. Řídicí systém se pak nastavuje prostřednictvím předprogramovaných scénářů pro různé režimy, jako je přenáška, kino apod. Předsálí, tj. prostor recepce, je rovněž ozvučeno a vedle podkresové hudby tam lze v případě potřeby pustit také audiosignál ze sálu. Prostory zázemí a šatny jsou nezávisle nazvučeny stropními zapuštěnými reproduktory pro vytvoření příjemné atmosféry a jsou opět ovládány obsluhou recepce.

Nedávno byla recepce, která zároveň slouží jako vstupní prostor prodejny, doplněna o 50“ (128 cm) plazmový zobrazovač, na kterém lze promítat různé spoty, ale také signál z projekce v sále. Plazmový displej tak plní více funkcí – návštěvník prodejny se dozví o nabídce produktů a služeb vinařského seskupení, ale v případě konání větší akce účastník vycházející ze sálu neztrácí s děním v sálu kontakt.

VYBAVENÍ:

  • přední projekce s projektorem
  • elektrické projekční plátno
  • řídicí systém CUE
  • plazmový displej o úhlopříče 50” (128 cm)
  • Výběr dle roků