Novinky

EPSON EMP-1715

Konečně přes USB!

Projektor EPSON EMP-1715 je ideální řešení pro uživatele, kteří hledají flexibilní zařízení s pestrou škálou různých funkcí.

Se svítivostí 2 700 ANSI lumenů se jedná o jeden z nejlepších 3LCD projektorů ve své třídě. Tento projektor je jedinečný v tom, že může být připojen k počítači nebo notebooku pomocí standardního USB kabelu. Nastavení je narozdíl od klasického VGA připojení jednodušší a rychlejší, není třeba provádět konfiguraci mezi projektorem a počítačem. Funkce automatické instalace ovladačů při prvním připojení během 25 sekund zjistí a sama připojí jednotku USB.

Můžete si také promítnout fotografie přímo ze svého digitálního fotoaparátu, aniž byste k tomu potřebovali počítač. Jednoduše digitální fotoaparát připojíte pomocí USB kabelu k projektoru EPSON EMP-1715 a promítání může začít.

Součástí projektoru EMP-1715 je špičková technologie EPSON Advanced EasyMP, pomocí které můžete propojit více projektorů, a tím získat jeden velký obraz nebo více projekčních ploch. Různý obsah lze promítat až na čtyřech projektorech, a to bezdrátově a přes místní síť LAN, přímo z plochy systému Windows. Tato funkce je praktická, pokud potřebujete například promítat jednu hlavní prezentaci a zároveň i doplňkový materiál nebo dvě a více prezentací současně.

Prezentace lze promítat z USB flash disku, dokonce s sebou nemusíte mít ani váš notebook. S vyšší rychlostí přenosu dat pomocí rozhraní USB 2.0 si snadno prohlédnete náhledy obrázků přímo z USB klíčenky. Přehrávání ve formátu MPEG2 můžete pozastavit, rychle přehrát nebo převinout. To znamená, že už nemusíte nutně stát u počítače během prezentace.

EPSON EMP-1715 je jediným projektorem na trhu, který podporuje bezdrátový přenos 802.11a/b/g plně ozvučených MPEG2 filmů v plné velikosti a přináší ostrý nepřerušovaný obraz a vysoce kvalitní zvuk. Díky němu budou vaše prezentace vypadat velmi profesionálně.

V porovnání s ostatními bezdrátovými projektory na trhu nabízí také nejrozsáhlejší funkce zabezpečení pro počítače Mac i PC.

Dodavatel:

AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 5.12.2006

Ostatní novinky