Novinky

Casio XJ-S30/35

Supertenký projektor je horkou novinkou pro letošní podzim

Představujeme vám opravdu plochý projektor, který se dá přenášet v brašně u notebooku.

Na první pohled vás upoutá svým kovovým tělem o rozměrech menších než je papír A4, který je i v „nejbuclatějším“ místě široký pouhých 4,3 mm. Po zapnutí Vás překvapí obrovský výkon tohoto mrňouse 2000 ANSI lumenů, takže nemusíte ani  netlumit okolní osvětlení. Je to nejmenší projektor s takto silným výkonem.

Jednoduché  zaostření a dvojnásobný zoom  umožňuje skvělý obraz ve všech místnostech. Ostrý obraz XGA nativního rozlišení vyprodukuje z 0,84 metrů i ze vzdálenosti cca 11 metrů. Při sebemenším pohybu nahoru či dolu pomáhá automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, takže obraz je vždy krásně obdélníkový.

Díky USB konektoru můžete jednoduše přejít na prezentaci z USB flash disku. Díky USB se připojíte k projektoru i z notebooku či počítače pomocí bezdrátové sítě Wi-Fi (g) s klasickou rychlostí 54 Mbit za sekundu. Kabely můžete použít také – k dispozici máte jak VGA, tak cinch konektor.

Casio při stvoření tohoto projektoru poslouchalo nejen názory uživatelů, ale zapojilo i nejlepší specialisty a patentovalo nejmenší objektiv, lampu a speciální chladicí systém.

Casio XJ-S30/35 je ideálním společníkem pro každého, kdo je stále na cestách nebo chce elegantně prezentovat.

Dodavatel:
AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.cz

 Datum: 22.9.2006

Ostatní novinky