Novinky

SMART Board 600i

Komplexní interaktivní řešení pro Vaše školení, brainstormingy, porady a jednání.

Kanadská společnost SMART Technologies Inc. představuje převratnou novinku na trhu interaktivních tabulí – SMART Board 600i, komplexní systém kombinující předněprojekční interaktivní tabuli a projektor se zabudovaným ozvučení.

Instalace a používání interaktivní tabule bude nyní ještě rychlejší, jednodušší a pohodlnější. Nový projektor UnifiTM i interaktivní tabule SMART Board se snadno a spolehlivě připevní na zeď. Jedná se o další z řady produktů zaměřených na řešení šitá na míru potřebám školení, brainstormingu či pracovních jednání.

Projektor Unifi s fyzickým rozlišením XGA (1024 x 768 bodů) je, díky speciální technologii umožňující minimální projekční vzdálenost, napevno instalován na zdi nad SMART Boardem. Na nástrojové liště tabule přibyl modul pro ovládání projektoru – jednoduchá tři tlačítka sloužící k zapnutí/vypnutí systému, regulaci hlasitosti a vyvolání Menu na ploše. Dva 20wattové reproduktory vestavěné do základny projektoru překvapí čistotou zvuku, bez problémů ozvučí běžnou místnost.

Přípojný modul, který může být upevněn kamkoli v okolí SMART Boardu, poskytuje množství vstupů a výstupů (RGB video, kompozitní video, S-video, audio), kam lze operativně připojit DVD přehrávač, videorekordér nebo třeba vizualizér.

Spolu se systémem SMART Board 600i získáte také nejnovější verzi interaktivního prezentačního softwaru SMART Board Software 9.5, který podporuje 34 jazyků – včetně češtiny. Je kompatibilní s Microsoft® Windows® i operačním systémem Mac OS X.

SMART Board 600i funguje také bez počítače. Uživatel přidává poznámky na interaktivní tabuli, vpisuje do obrázků či videa z externích zdrojů, například z vizualizéru nebo DVD. Když chce svou práci uložit, jednoduše připojí USB flash disk a uloží soubor ve formátu .pdf, .jpg nebo .notebook.

Interaktivní tabule SMART Board jednoznačně přispívá ke zvýšení efektivity školní výuky, školení, tréninků i jednání. Najdete ji v tisících učebnách, školicích a zasedacích místnostech po celém světě, uplatňuje se úspěšně také ve státní správě i krizovém řízení. Řešení „vše v jednom“ zjednodušuje celý proces nákupu, práci IT techniků a především usnadňuje používání tabule běžnému uživateli.

Dodavatel:
AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.cz

 
Datum: 17.8.2006

Ostatní novinky