Novinky

LaserShot

Zábavní elektronický simulátor střelby. Přinese každému bezpečný a zábavný zážitek ze střelby.

Inovativní a pokročilá řešení v oblasti počítačové techniky, laserových a snímacích technologií umožnily vytvořit dostupný zábavný systém dosahující nečekané kvality.

LaserShot se provozuje na velké projekční ploše, na kterou hráči střílí pomocí svých zbraní. V základním balení je obsaženo několik zdařilých her, které mohou být hrány 1 - 4 hráči. Je možné střílet divoké kachny, pronásledovat kančí či vysokou zvěř, lovit sviště. Velmi zdařilá je také střelba na hliněné holuby. Každý program je doprovázen specifickým zvukovým efektem. Zbraně mají realistický vzhled a při stisknuté spoušti „střílí“ na projekční plochu laserový paprsek, který je detekován pomocí speciální kamery.

Kam se LaserShot hodí?

LaserShot v restauraci či baru umožní využít již nainstalovanou velkoplošnou projekci i v době mimo atraktivní sportovní přenosy, a zvýší tak tržby provozovatelů. Televizní karta instalovaná do PC (není součástí dodávky) umožní příjem a projekci televizních programů na projekční ploše.

LaserShot osvěží dlouhá firemní setkání či prezentace pro klienty. Přestávka mezi prezentacemi se může změnit ve vzrušující zábavu, při které lépe poznáte své kolegy či obchodní partnery.

LaserShot nainstalovaný na výstavě či veletrhu přitáhne k stánku potenciální klienty.

  

  

LaserShot přinese oživení a zábavu při domácích slavnostech. Systém umožní pochopitelně i projekci filmů z DVD (DVD přehrávač není součástí dodávky) či prohlížení fotografií uložených na PC.

Zaujala Vás tato nová netradiční forma zábavy? Podrobné informace naleznete zde.

Dodavatel:
AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 10.7.2006

Ostatní novinky