Novinky

Panasonic TH-65PV500E

Největší plazma v Čechách

 
Společnost Panasonic představila vlajkovou loď nové generace plazmových televizorů VIERA. Nejnovější model Panasonic TH-65PV500E s úhlopříčkou 165 cm je momentálně největší plazmový televizor na českém trhu a kvalitou obrazu, všestranností, technologiemi i designem výrazně převyšuje dnešní standardy.
 
Jasnější obraz, jemnější prokreslení a více barev - to jsou nejdůležitější vylepšení. Ve srovnání s předchozími modely dosahují nové plazmy až o 10 % vyššího jasu. Dalším vylepšením je černě zabarvené sklo obrazovky s transparentní antireflexní vrstvou, které umožňuje reprodukovat hlubší a sytější černou. Chloubou celé letošní řady je nový systém správy barev. Plazmové televizory Panasonic VIERA využívají 14bitové technologie zpracování signálu a dokáží zobrazit až 2 048 odstínů šedé s teoretickým maximem 8,6 miliardy barev. Výsledkem je ostrý, dobře prokreslený obraz s vysokou mírou detailů a přirozené podání barev v temných i světlých oblastech obrazu.
 
Nový televizor VIERA je vybaven i dalšími technologiemi pro optimalizaci obrazu. Speciální korekční obvod zamezuje vzniku šmouh při zobrazení rychlého pohybu a tzv. bodová kontrola obrazu eliminuje další obvyklé nešvary, jako jsou například zubaté hrany či rozmazané obrysy. A vynikající hodnota kontrastu 3 000:1 snad ani nepotřebuje komentář. Je jen otázkou času, kdy se televizní vysílání s vysokým rozlišením (HDTV) i u nás stane normou, proto je tento nový model již pro HDTV připraven (rozlišení 1 366 x 768 pixelů).
 
Zúžením rámečku bylo dosaženo skvělého designu, který umocňuje černé provedení. Již ke standardním funkcím patří obraz v obraze, digitální čtyřnásobný zoom. Je možné propojit až 12 monitorů do videostěny bez externí matice a použít i pro vertikální aplikace. Proto je zajímavým produktem nejen na recepci či do jednací místnosti, ale najde využití také v informačních nebo reklamních systémech.

 

Dodavatel:

AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 2.1.2006

Ostatní novinky