Novinky

Panasonic PT-P1SD

Nejmenší a nejlehčí projektor na světě s možností přímé projekce snímků z SD karty prostřednictvím integrovaného SD slotu.

Projektor Panasonic PT-P1SD má potenciál znovu oživit promítání diapozitivů, které bylo kdysi tak populární. Umožňuje nastavit tři různé intervaly a sedm profesionálních přechodů mezi jednotlivými snímky (listování, prolínání, atd.). Díky integrované čtečce SD karet je možné si na projektoru prohlížet čerstvě pořízené snímky a videoklipy. Provoz a propojení s dalším digitálním zařízením je rychlé a jednoduché.

Vertikální snímky lze automaticky otáčet. Projektor je kompaktní s váhou pouhých 1,3 kg, takže není problém ho přenášet v kufříku. Je též možné prezentovat soubory PowerPointu konvertované do formátu JPEG a uložené na SD kartu. Jako ochrana před krádeží je k dispozici několik speciálních funkcí, jako je kódování SD karet nebo ochrana heslem.

Nový digitální SD projektor Panasonic PT-P1SD získal prestižní cenu TIPA za rok 2006 v kategorii Nejlepší digitální fotoprojektor. TIPA(Technical Image Press Association) je nezávislou organizací sdružující novináře z fotografických časopisů z 12 evropských zemích. Prestižní ceny TIPA se udělují produktům za vynikající kvalitu, výkon a hodnotu, kterou přinášejí svým uživatelům. V každé kategorii je přitom vyhlášen jeden produkt.

Podrobné technické informace najdete zde.

Dodavatel:
AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 29.5.2006

Ostatní novinky