Novinky

Barco RLM-W12 – tříčipový DLP projektor s velmi tichým chodem

Řadu velmi tichých tříčipových DLP projektorů Barco rozšiřuje projektor RLM-W12. Podobně jako modely W6 a W8, nový RLM-W12 nabízí rozlišení WUXGA (1 920 x 1 200), nízké provozní náklady i nízkou spotřebu energie.

 

Aktivní 3D
RLM-W12  standardně umožňuje přehrávání aktivní 3D stereoskopické projekce po Dual link DVI (100/120 Hz), a je připraven pro další 3D technologie. Navíc disponuje TLD objektivy plně kompatibilními s Barco projektory řady HDX a FLM. Nový RLM-W12 je ideální pro pevné instalace do sálů a přednáškových místností, a díky volitelným mechanickým prvkům, jako je stropní držák, zodolněný rám pro manipulaci a mechanika umožňující zdvojenou montáž projektorů sesazených nad sebe, se projektor uplatní i v aplikacích rental & staging. Možnost volitelně vybavit projektor 3D technologií, nízká hlučnost a světelný výkon 11 500 lm, předurčují RLM-W12 pro použití v konferenčních sálech, přednáškových místnostech, populárně naučných pořadech a dalších akcích.

Bezchybná kvalita obrazu
Tříčipový DLP projektor řady RLM zobrazuje ostré snímky s větší stabilitou, lepším kontrastem a bohatší saturací barev. Řada RLM spotřebuje o 33% méně energie než srovnatelné projektory, a to díky nově navrženému designu, který rovněž redukuje emise hluku.  Projektory jsou také kompatibilní s širokou škálou tradičních ovládacích zařízení, stejně jako s uživatelsky přívětivým softwarem Barco Projector Toolset, který umožňuje snadné ovládání projektoru a to kdekoliv a kdykoliv.

Více informací najdete na www.nowatron.cz.
 Datum: 27.9.2012

Ostatní novinky