Novinky

DTS NickWash 600 - inteligentní LED wash

Italská značka DTS Lighting uvedla na trh profesionální inteligentní LED wash NickWash 600. Je ideální pro instalace do klubů, restaurací i pro rental firmy. Hodí se k nasvícení nákupních center, osvětlení knihoven, muzeí a výstavních ploch.

 

DTS NickWash 600 - inteligentní LED wash

Poslední trendy v profesionální osvětlovací technice zaznamenaly obrovský boom LED technologií. Populární jsou LED wash otočné hlavy, které pomalu ale jistě vytlačují konveční spoty. Na trhu se objevilo velké množství nejrůznějších LED washů nejrůznějších značek ale vesměs čínské provenience s papírově vynikajícími parametry avšak reálně pochybným výkonem i kvalitou použitých LED čipů. Při pořízení této techniky se proto vyplatí investovat do osvědčených značek renomovaných světových výrobců. Jedním z nich je italská značka DTS Lighting, která nyní uvedla na trh profesionální LED wash NickWash 600.

Vysoce výkonný kompaktní NickWash 600 s lineárním plynule motorizovaným zoomem 13° - 40° a světelným tokem o výkonu 9.750 lumenů je zatím poslední novinkou uvedené značky. Jádro hlavy s osvětlovacími prvky je osazeno 120 vysoce výkonnými LED čipy 3W / Class 2 Philips Luxeon s garantovanou životností 100.000 hod. Wash poskytne 16 millonů barev ve třech režimech míchání barev - RGBW, CMY a HSV. Teplotu světelného toku lze plynule měnit v rozpětí 2800° K až 6500° K. Wash je osazen, jak je u DTS zvykem, rychlými krokovými motory, které umožňují okamžitou "bleskovou" změnu pozice světla (horizontální 540° / 2 sec, vertikální 270° / 1,2 sec).

Programování a nastavení 17 DMX kanálů se provádí na integrovaném OLED dotykovém displeji. Univerzální napájení AC 90-260V, 50-60Hz umožní použít Nick Wash 600 v libovolné el. rozvodné síti. Je ideální pro instalace do klubů, restaurací i pro rental firmy. Hodí se k nasvícení nákupních center, osvětlení interiérů knihoven, muzeí a výstavních ploch a galérií. Ale co je důležité, oproti konkurenci je však jeho pořizovací cena výrazně nižší. Nezanedbatelným faktorem při výběru je také spotřeba energie max. 240W při plném výkonu; v tom je LED wash dominující.

Značka DTS nabízí v součanosti uživatelům po celém světě široký výrobní sortiment, zahrnující 18 ucelených produktových řad s více jak 400 výrobky, od vysoce výkonných otočných inteligentních hlav, LED otočných hlav a colorchangerů přes LED technologie pro architekturu až po klasická konvenční světla, divadelní reflektory a PAR, DMX kontroléry, stmívače a nejrůznější doplňky profesionální světelné techniky. Výrobky DTS jsou vysoce efektivní, vyznačují se špičkovou úrovní technologického zpracování, jsou robustní, odolné a velice spolehlivé. Všechny tyto charakteristiky navíc umocňuje příznivá cena pro zákazníky.

 

Další informace naleznete na stránkách výrobce DTS Lighting.

 

Autorizovaný distributor pro ČR:
AudioMaster CZ s.r.o.
Ocelářská 937/39
190 00 Praha 9
tel.: 800 131 134
fax: 226 011 135
info@audiomaster.cz
www.audiomaster.cz

 Datum: 20.5.2011

Ostatní novinky