Novinky

LifeSize Desktop - videokomunikace v HD i na vašem PCSpolečnost LifeSize – globální jednička ve videokomunikaci  v HD rozlišení představila LifeSize® DesktopTM a přinesla tak možnost videokomunikace ve vysokém rozlišení i na vašem PC.

Jedná se o samostatné videokomunikační řešení, které poskytuje videokomunikaci ve vysokém rozlišení v pohodlném prostředí vašeho PC.  LifeSize® DesktopTM funguje s běžnými webovými kamerami a jeho výkon je optimalizován pro moderní PC, takže zaměstnanci mohou být neustále v kontaktu s kolegy, zákazníky i partnery, a to prakticky kdekoli na světě - v kanceláři, doma i na cestách.

Firma LifeSize byla průkopníkem videa ve vysokém rozlišení umožňujícího dálkovou komunikaci, která je stejně přirozená, jako by šlo o osobním jednání. Díky dostupnosti řešení LifeSize Desktop jde o ideální produkt nabízející možnosti videokomunikace také individuálním, často mobilním uživatelům. LifeSize Desktop dekóduje HD video při  720 neprokládaných řádcích s 30 snímky za sekundu, v plném formátu 16:9. Přináší také HD audio s potlačením ozvěny, to vše pro vaši produktivní spolupráci. LifeSize Desktop je řešení navržené pro vysoký výkon a efektivitu při nízkém zatížení procesoru, díky čemuž je možné realizovat videohovory v HD rozlišení dokonce i s více na PC souběžně běžícími aplikacemi. Vzdálení uživatelé se mohou snadno připojit a získat velmi kvalitní video při libovolném bitovém toku, a to přes korporátní VPN nebo přes LifeSize Transit pro bezpečný NAT/průchod firewallem.
Na rozdíl od konkurenčních řešení je LifeSize Desktop samostatným softwarovým klientem. Intuitivní a snadno použitelné rozhraní nabízí společné ovládání ve stylu LifeSize z pracovního stolu přímo do konferenční místnosti. Aplikace se snadno nasazuje a používá, je založena na standardech a umožňuje propojení s ostatními stolními řešeními SIP nebo řešeními videokonferenčních místností.
                                                                                                            „Zákazníci chtěli výkonné a snadno použitelné řešení videokomunikace na pracovním stole, díky němuž budou moci rozšířit své investice do stávajících systémů LifeSize Conference, Room, Team nebo Express," uvádí Craig Malloy, výkonný ředitel a zakladatel společnosti LifeSize Communications. „Díky řešení LifeSize Desktop zákazníci získávají možnost propojit skutečně kohokoli ve své organizaci s bohatým světem komunikace a spolupráce, a to včetně mobilních uživatelů, kterým často hrozí ztráta spojení se spolupracovníky."

Instalací řešení LifeSize Desktop na PC mohou pracovníci zůstat ve virtuálním spojení, i když právě nejsou ve své hlavní kanceláři. Firmy mohou například nasadit v konferenční místnosti systém LifeSize Room 200 nebo Team 200 se zabudovaným řešením vícebodové komunikace a pořádat tak setkání „tváří v tvář" s kolegy ze vzdálených pracovišť či s pracovníky na cestách. Uživatelé LifeSize Desktop se mohou účastnit schůzí stejně jako u každého jiného videosystému, mají však navíc lepší možnosti spolupráce díky vysokému rozlišení.

Autorizovaný distributor pro ČR:
Audiopro s.r.o.
Lužná 591
160 00  Praha 6
tel.: 257 011 177
fax: 257 011 170
info@audiopro.cz
www.audiopro.cz
Datum: 2.7.2010

Ostatní novinky