Novinky

Panasonic řady F300/FW300

Datové projektory bez kompromisů

Společnost Panasonic představila nové datové projektory Panasonic řady PT-F300 s rozlišením až 1 280×800 pixelů a světelným výkonem až 4000 ANSI. Z hlediska provozních nákladů se jedná o velmi úsporná zařízení protože po dobu několika let nevyžadují žádnou údržbu.

Mezi přednosti těchto bezúdržbových projektorů, odolných vůči prachu, patří například ochrana PIN kódem a dálkové ovládání s laserovým ukazovátkem Pointer.

Projektory jsou vybaveny českým menu a pěti přednastavenými módy obrazu: standard / dynamik / příroda / film / školní tabule. Jsou osazeny samočisticím filtrem s životností 10 tisíc hodin. Projektory nabízejí také dlouhotrvající jas, horizontální a vertikální posun objektivu a vynikající dvojnásobný optický zoom a širokou paletu vstupních konektorů včetně připojení počítačové sítě pomocí kabelu nebo bezdrátově.

Technologie Daylight View 5 zaručuje vysoký jas a kontrast obrazu i při prezentaci v nezatemněné místnosti. Originální řešení samonavíjecího prachového filtru dlouhodobě udrží jasný a čistý obraz bez nutnosti čistění. Bezdrátové připojení sítě (PT-F300NTE a PT-FW300NTE) rozšiřuje možnosti pevné instalace projektoru do rozlehlých místností.

V jediný okamžik lze zobrazit náhled až z 16 připojených počítačů. Z jediného počítače je možné zobrazit obraz až na 8 projektorech ve stejný okamžik. Projektory PT-FW300NTE a PT-FW300E umožňují simultánně zobrazit na jediné projekční ploše 2 nezávislé plnohodnotné obrazy z různých zdrojů. Dodávaný software Wireless Manager ME 5.5 zajistí rychlé a snadné připojení počítače. Po skončení prezentace obnoví Wireles Manager předchozí nastavení bezdrátové sítě.

 

Podrobné informace a technické parametry:
AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 1.6.2009

Ostatní novinky