Novinky

TANDBERG 1700 MXPNovinky pro osobní videokonferenci

Teleprezence a videokonference se v dnešní době stává tématem, jež zajímá stále větší okruh firem. Hledání možností, jak ušetřit na firemních nákladech, ke kterému mnohé společnosti donutily poslední měsíce v ekonomice, přivedlo manažery na myšlenku povýšit jednání na dálku pomocí audiovizuální techniky na standard ve firemní komunikaci. Prostředků, které to umožňují, lze najít mnoho. Představíme vám aktuální novinky určené pro osobní komunikaci.

Osobní teleprezence TANDBERG 1700 MXP

TANDBERG 1700 MXP představuje systém, který z teleprezence činí každodenní manažerský nástroj. Lze ho umístit přímo na pracovní stůl, a je tak použitelný i v malých firemních či domácích kancelářích. Umožňuje komunikaci v reálném čase. Řídicí centrum s vestavěnou funkcí MultiSite obstará bezproblémové ovládání a zajišťuje vyrovnání kvality přenosu pro všechny účastníky.

Systém obsahuje 20" širokoúhlou LCD obrazovku, kterou lze použít jako monitor osobního počítače, a kompaktní kameru s vysokým rozlišením. Je možné k němu připojit 4 video- a 3 audioúčastníky. Spolu s přednášejícím je možné zobrazit i prezentovaná data.

Videotelefon Tandberg E20

TANDBERG E20 je zástupcem videotelefonů ve stále rostoucí oblasti VoIP a rozšiřuje možnosti běžné hlasové komunikace o obraz. Diskuse prostřednictvím videotelefonu představují zcela jiný rozměr, a i když její účastníci nejsou v jedné místnosti, dodává jejich setkání autentický ráz.

Tento telefon je určený pro každodenní komunikaci. Má širokopásmové 20kHz sluchátko, kameru s vysokým rozlišením a clonou pro zachování soukromí, LCD displej s úhlopříčkou 10,6" a WXGA rozlišením. Speciální technologie umí potlačit rušivé ozvěny. Pomocí portu RJ11 lze k telefonu připojit náhlavní soupravu. Je ideální pro spojení poboček s centrálou společnosti, umí komunikovat s libovolnou videokonferenční jednotkou a hlas je přenášen oběma směry.

PC Video - Movi

TANDBERG Movi je aplikace, která libovolný osobní počítač přetvoří na videokonferenční systém. Uživatelům počítače s webovou kamerou umožňuje zapojit se do podnikové videokonferenční sítě a vizuálně komunikovat s kolegy, ať jsou kdekoli.

Software má intuitivní uživatelské rozhraní, umožňuje řídit šíři pásma, nabízí plně duplexní audio a funguje bez instalace do počítače. Prostřednictvím Movi lze iniciovat plánované i neplánované videokonference.

Podrobné informace a technické parametry:

AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 5.5.2009

Ostatní novinky