Novinky

JBL Control 2POblíbená rodinka reproduktorových boxů série JBL Control, známá především díky legendární sérii Control 1 a Control 5 se nyní rozšiřuje. Na trh přichází její nový člen s označením Control 2P.

 

Jedná se o 2 pásmový aktivní referenční monitor s přenosem signálu v pásmu 80 Hz – 20 kHz, který je určený zejména pro malé a střední audio vizuální aplikace, například pro základní referenční - kontrolní poslech v postprodukčních studiích, filmových střižnách, na různých přepisovacích pracovištích apod. Lze jej také ovšem díky magnetickému stínění využít jako kvalitního poslechového monitoru u počítačových monitorů CRT i LCD.

Systém Control 2P obsahuje 2 reproboxy, kde je jeden z nich, označen jako Master Speaker (C2PM), vybaven zesilovačem o výkonu 35 W stereo. Tento box obsahuje také dva vstupní konektory v provedení Combo® Neutrik (k dispozici je zde symetrický XLR nebo symetrický 6,3 mm Jack vstup) a nesymetrické konektory RCA. Na zadním panelu najdeme také výstup v provedení 6,3 mm Jack pro připojení druhého pasivního reproboxu, ten je v systému označen jako Extension Speaker. Dále se zde nachází přepínač pro úpravu zisku či útlumu vyšších frekvencí (-3dB, 0dB, +3dB). Ovládání hlasitosti je vyřešeno otočným potenciometrem, který se nachází na boční straně Master reproduktoru.

Vedle ovladače hlasitosti je umístěn sluchátkový výstup v provedení mini jack 3,5 mm. Po připojení sluchátek k boxu se reproduktory automaticky odpojí. Napájení reproboxu C2PM bstarává externí 19 V napájecí zdroj.

K boxům se dodávají podstavce na stůl, nicméně je možné je upevnit také na zeď; za tím účelem lze doobjednat kit pro upevnění s označením MTC-2P. Tato novinka je v současnosti již skladem.

AudioMaster CZ s.r.o.
Ocelářská 937/39
190 00 Praha 9
www.audiomaster.czDatum: 3.3.2009

Ostatní novinky