Novinky

JBL Control Contractor 40 SeriesSpolečnost JBL patří na trhu s instalačními reproduktory mezi světové leadery. Široké spektrum modelů řady Control Contractor je schopno zcela přesvědčivě pokrýt náročné požadavky uživatelů.

Široké spektrum modelů řady JBL Control Contractor je schopno zcela přesvědčivě pokrýt náročné požadavky jak architektonických ateliérů, stavebních společností, instalačních firem, tak především požadavky koncového uživatele.  JBL je ovšem firma otevřená inovacím a proto neustále hledá možnosti a výzvy k tomu, aby mohla představit nové, výkonnější, atraktivnější produkty.

 

 

Série Control Contractor se rozšiřuje hned o několik modelů v nové řadě s označením Control Contractor  40 Series. Představují se tak produkty Control 47C/T (model pro širší pokrytí poslechového pole), Control 47LP (model pro nízké podhledy) a Control 47HC (model určený pro místnosti s vysokými stropy), u kterých je použita technologie „RBI – Radiation Boundary Integrator“, což je v podstatě technologie založena na principu vyzařování a šíření zvukových vln o různých vlnových délkách při použití 2 koaxiálně orientovaných zvukových zdrojů.

 

 

 

Díky této technologii je při použití menšího množství reproduktorů dosaženo poslechového pole, ve kterém je celé frekvenční spektrum zvukového signálu přenášeno daleko vyrovnaněji. Pokrytí prostoru se stává daleko kvalitnějším a zvukově zřetelnějším. Ultra kompaktní stropní satelity Control 42C, spolu se stropním subwooferem Control 40CS/T pak doplňují řadu do ucelené koncepce nové alternativy řady JBL Control Contractor.

 

 

Díky kvalitnímu zpracování, špičkové zvukové odezvě, vyrovnané frekvenční charakteristice, možnosti použití v 70V/100 V rozvodech nebo v nízkoohmovém zatížení (8Ω) a současnému designu je nová řada „Control  Contractor 40 Series“ určena především do aplikací, kde je kladen vysoký důraz na spolehlivost a rentabilnost zařízení v závislosti na pořizovací ceně.

 

 

 

Autorizovaný distributor pro ČR:
AudioMaster CZ s.r.o.
Ocelářská 937/39
190 00 Praha 9
tel.: 800 131 134
fax: 226 011 135
info@audiomaster.cz
www.audiomaster.cz

 

 

 Datum: 20.11.2008

Ostatní novinky