Novinky

AKG sluchátkaRakouská firma AKG uvádí na trh novou řadu profesionálních sluchátek s přívlastkem MKII. Poprvé je představila na lednovém veletrhu NAMM Show v americkém Anaheimu, do prodeje se dostanou počátkem března 2008. Nová řada MKII obsahuje celkem sedm modelů, určených pro nahrávání a broadcasting, pro muzikanty i zvukové inženýry a také pro všechny vyznavače kvalitního poslechu hudby a mluveného slova.

K 141 MKII- Profesionální hi-fi stereo nízkoimpedanční sluchátka se vyznačují velkým dynamickým rozsahem, robustní odolnou konstrukcí, nastavitelnými náušníky a hlavovým mostem, pokrytými jemnou kůží, odpojitelným třímetrovým OFC kabelem s minikonektorem XLR s pozlacenými kontakty. Zvukové měniče těchto sluchátek jsou vyrobeny patentovanou technologií Varimotion™.

K 171 MKII - Profesionální hi-fi stereo studiová nízkoimpedanční uzavřená sluchátka se vyznačují velkým dynamickým rozsahem, robustní odolnou konstrukcí, nastavitelnými náušníky a hlavovým mostem, pokrytými jemnou kůží. Zvukové měniče těchto sluchátek jsou vyrobeny patentovanou technologií Varimotion™. Mají odpojitelný třímetrový OFC kabel s minikonektorem XLR s pozlacenými kontakty. Model je ideální pro broadcasting a některé klubové aplikace jako sluchátka pro djing.

K 240 MKII - Profesionální hi-fi stereo studiová nízkoimpedanční polootevřená sluchátka se vyznačují věrným přednesem důrazných basů, precizních středů a zřetelně jasných výšek. Mají robustní odolnou konstrukcí, nastavitelnými náušníky a hlavový most potažený jemnou kůží. Zvukové měniče sluchátek jsou vyrobeny patentovanou technologií Varimotion™. Sluchátka mají odpojitelný třímetrový OFC kabel s minikonektorem XLR s pozlacenými kontakty. Ideální pro zvuková studia a režijní pracoviště.

K 271 MKII - Profesionální hi-fi stereo studiová nízkoimpedanční uzavřená sluchátka. Mají robustní odolnou konstrukcí, auto-mute funkce sluchátek (zamutují se při sundání z hlavy), nastavitelnými náušníky a hlavový most jsou potaženy jemnou kůží. Vyznačují se vysokým činitelem útlumu vnějšího hluku. Zvukové měniče sluchátek jsou vyrobeny patentovanou technologií Varimotion™. Sluchátka mají odpojitelný třímetrový OFC kabel s minikonektorem XLR s pozlacenými kontakty. Sluchátka jsou vhodná k použití v nahrávacím studiu nebo pro stage aplikace pro hudebníky.

K 77 - Uzavřená hi-fi stereo sluchátka v novém designu pro nejrůznější aplikace, využití např. v domácích studiích. Vyznačují se skvělým podáním důrazných basů a zřetelně jasných výšek. Nastavitelné náušníky opatřené na vnitřní straně jemnou kůží; hlavový most zajišťuje komfortní pohodlí při používání sluchátek.

K 99 - Polootevřená hifi-stereo sluchátka v novém designu pro nejrůznější aplikace, využití např. v domácích studiích. Nastavitelné náušníky opatřené na vnitřní straně jemnou kůží; hlavový most a nízká hmotnost sluchátek zajišťuje komfortní pohodlí při jejich používání.

IP 2 - In-ear monitoringová sluchátka (pecky) pro vysoce kvalitní věrnou reprodukci zvukového signálu, ušní špunty vyrobeny z velice jemné pryže, možnost individuálního přizpůsobení díky třem velikostem (S, M, L), kvalitní povrchová úprava, ochranné pouzdro jako standardní příslušenství. Přívodní kabel v délce 1,5m zakončený konektorem TRS mini jack. Dodávají se jako součást systému AKG IVM-4 i jako samostatné balení.

AudioMaster CZ s.r.o.
Ocelářská 937/39
190 00 Praha 9
www.audiomaster.czDatum: 10.2.2008

Ostatní novinky