Novinky

Panasonic PT-F100NTE a PT-FW100NTE

nové vysoce výkonné LCD instalační projektory, které jsou určeny především pro pevné instalaceHlavní předností u těchto projektorů je vysoká úroveň jasu po dlouhou dobu. Zachovat vysokou úroveň jasu napomáhají vyspělé technologie.

Ostrý a jasný obraz bez starostí
Novinkou je u těchto projektorů filtr ARF (Auto Rolling Filtr) a protiprašná konstrukce. Dlouhodobě tak udrží jasný a čistý obraz. Originální řešení samonavíjecího elektrostatického prachového filtru zachytí částice od velikosti 1 mikronu, přičemž odpadá nutnost časté výměny prachového filtru. Konstrukce společně s filtrem ARF trvale zachovává bezprašné prostředí vnitřku projektorů. Dalším prvkem, který napomáhá dlouhodobě udržet dokonale ostrý a jasný obraz, je nový systém projekčních lamp, včetně nového napájecího systému.

Daylight View
Projektory Panasonic jsou dále vybaveny technologií Panasonic Daylight View 3, která pomocí adaptivního filtru optimalizuje tmavé části obrazu. Díky tomu je obraz zdánlivě jasnější a kontrastnější, takže je zobrazen čistě, ostře a přirozeně i v jasně osvětlených místnostech. Tato technologie obsahuje rovněž vestavěné čidlo okolního světla, které automaticky detekuje jas v místnosti a podle toho nastavuje provoz lampy. Projektory rovněž vynikají mimořádnou instalační všestranností. Je to zejména díky vynikajícímu dvojnásobnému optickému zoomu a horizontálnímu i vertikálnímu posunu objektivu, což umožňuje jejich libovolné umístění od postavení na polici až po umístění pod strop. Při pevné instalaci ocení každý správce techniky možnost drátového i bezdrátové napojení na LAN a dálkového monitoringu a správy.

Širokoúhlá varianta
Projektor PT-FW100NTE je navíc vybaven širokoúhlým LCD panelem. To umožňuje působivé promítání širokoúhlého obrazu z DVD zdrojů, ale také z notebooků se širokoúhlým displejem, které se již dnes stávají standardem. Projektor dokáže současně promítat na jedno plátno dokonce obrazy ze dvou zdrojů.

Dodavatel:

AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 15.11.2007

Ostatní novinky