Novinky

Nové supertenké projektory - CASIO XJ-S46 a XJ-S41

CASIO uvádí na trh dva nové supertenké datové projektory: modely XJ-S46 a XJ-S41, které jsou s výkonem 2500 ANSI lm ve své třídě nejtenčími na světě.

Díky dvojnásobnému optickému motorovému zoomu se přizpůsobí široké škále místností všech velikostí. Model XJ-S46 je vybaven USB rozhraním, které vám umožní prezentovat bez počítače či notebooku. 

CASIO u svých výrobků klade důraz na mobilitu a flexibilitu. Výsledkem tohoto koncepčního přístupu jsou mimo jiné i tyto projektory výjimečné velikosti a váhy: s rozměry 207 x 43 x 199 mm (32 mm v nejtenčím místě) jsou menší než list papíru A4 a váží pouhých 1,8 kg. 

 

Casio XJ-S46

Model XJ-S46 s integrovaným USB rozhraním je ideálním projektorem pro mobilní užití: prezentace (např. soubory Powerpoint, Word, Excel nebo PDF) mohou být pomocí softwaru „EZ Converter“ převedeny do formátu JPEG a následně promítány přímo z USB disku. Nemusíte připojovat žádný notebook. Projekce se spustí automaticky a můžete ji pohodlně ovládat prostřednictvím dálkového ovladače.

Dvojnásobný optický motorový zoom, kterým disponují oba dva nové modely, je v této třídě projektorů určených pro business unikátní. Uživatelům poskytuje vysoký stupeň flexibility a umožňuje přizpůsobit prezentaci podmínkám v nejrůznějších místnostech.  Nezáleží na tom, zda se prezentace odehrává v malé kanceláři, jednací místnosti či větší konferenční místnosti – zoom pomůže nastavit obraz perfektně pro každou velikost. Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení a funkce rychlého startu a přímého vypnutí dělají použití projektoru ještě jednodušším.

Dodavatel:

AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 2.10.2007

Ostatní novinky