Novinky

EPSON EMP-TWD3

vylepšené „kino doma v kostce“

Společnost EPSON uvedla na trh vylepšený model kompaktního kina doma EPSON EMP-TWD3 – špičkový 3LCD projektor dohromady s JVC DVD přehrávačem a reproduktory. Lze jej jednoduše přenést tam, kam potřebujete. Ideální pro filmovou projekci nebo sledování sportovních zápasů na velkém plátně.

Kino u vás doma? Domácí kina už nejsou pouze výsadou bohatých a slavných, ani nemusíte být technickým expertem, abyste si takový projektor mohli sami nainstalovat. Nové vylepšené kino doma EPSON EMP-TWD3 přináší obraz a zvuk v té nejvyšší kvalitě a přitom se ovládá velice jednoduše. Stačí pouze zapojit zařízení do zásuvky, vložit DVD disk a během pouhých osmi sekund můžete sledovat váš oblíbený film. Zařízení je kompatibilní s formátem HD a lze jej bez problémů připojit k počítači, herní konzole či digitálnímu fotoaparátu. A dodává se rovnou s projekčním plátnem o úhlopříčce 2 metry, které však lze jednoduše srolovat a uložit.

EPSON EMP-TWD3 můžete používat téměř v jakékoli místnosti. Snadno se přenáší, váží pouhých 7 kg. Zapojíte jeden jediný kabel a téměř okamžitě sledujete film. Objektiv lze manuálně posunovat ve svislém i vodorovném směru, a tak si zvětšíte obraz a umístíte jej, kam potřebujete.

3LCD EPSON technologie a filtr EPSON Cinema zajišťují jasný, živý a ostrý obraz. Svítivost 1 200 ANSI lumenů umožňuje vychutnat si zážitek z velké projekční plochy i ve světlejších místnostech. Stereofonní reproduktory značky JVC o výkonu 10 W jsou zárukou vysoce kvalitního zvuku.

Chcete-li změnit nastavení obrazu, použijte přehledný čelní ovládací panel a dálkový ovladač. Se čtyřmi různými režimy barev si můžete vybrat, které nastavení bude pro danou místnost ideální. Například režim Obývací pokoj je vhodný pro světlejší místnosti, zatímco režim Divadlo se spíše uplatní v tmavším prostředí. Používáte-li zařízení EMP-TWD3 v tmavé místnosti, dálkový ovladač je podsvícený, takže ani nepotřebujete vstávat z křesla, abyste v místnosti rozsvítili.

 

Dodavatel:

AV MEDIA, a.s.
Pražská 63
102 00 Praha 10
tel.: 261 260 218
fax: 261 227 648
e-mail: praha@avmedia.cz
www.avmedia.czDatum: 22.1.2007

Ostatní novinky