AV MEDIA

AV MEDIA, a.s. byla založena v roce 1992 a v současnosti je vedoucí společností na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky. Portfolio jejích služeb zahrnuje prodej a pronájem prezentační techniky, systémovou audiovizuální integraci, servis a další služby, které poskytuje na nejvyšší technické úrovni. S produkty společnosti se setkáte v konferenčních a zasedacích místnostech, na dispečerských pracovištích s nepřetržitým provozem, v učebnách a školicích místnostech, u speciálních simulačních a 3D aplikací, na výstavách a veletrzích, v kinech, barech a kavárnách a na mnoha dalších místech.

Společnost v ČR zastupuje značky ASK Proxima, Casio, CUE, EPSON, Christie, Mitsubishi, Panasonic, Planar, Projecta, Projectiondesign, SMART Technologies, Tandberg a další.

Společnost AV MEDIA je držitelem certifikátu ISO 9001: 2000, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001: 1999 a členem těchto profesních organizací a sdružení: Asociace systémových audiovizuálních integrátorů (ASAVI), InfoComm International, Custom Electronic Design & Installation Association (CEDIA), Pražské asociace kongresové turistiky (PAKT), Point of Purchase Advertising International (POPAI) a American Chamber of Commerce in the Czech Republic.

CZ | EN